مصادیق انتشار و کاربرد داده‌ها در حوزه تجارت و اقتصاد

پلتفرم‌های پرداخت دیجیتال هند PhonePe Pulse

یکی از نمونه‌هایی که در هند داریم phonepe است، یکی از بزرگترین پلت‌فرم‌های پرداخت دیجیتال هند که داده‌های غیرشخصی بزرگی را به‌عنوان phonePe pluse باز کرده است. هدف از این کار این است تا توضیح دهد که هند چگونه در طول سال‌ها معاملات دیجیتالی انجام داده است.

داستان پرداخت های دیجیتال هند واقعاً تخیل جهان را به خود جلب کرده است. از بزرگ‌ترین شهرها تا دورافتاده‌ترین روستاها، انقلاب پرداخت‌ها به واسطه نفوذ تلفن‌های همراه و داده‌ها به وجود آمده است.
زمانی که PhonePe پنج سال پیش شروع به کار کرد، ما دائماً به دنبال منابع داده قطعی در مورد پرداخت‌های دیجیتال در هند بودیم. برخی از سؤالاتی که ما به دنبال پاسخ آنها بودیم این بود - مصرف کنندگان چگونه واقعاً از پرداخت دیجیتال استفاده می کنند؟ موارد برتر کدامند؟
امسال از آنجایی که ما به بزرگترین پلتفرم پرداخت دیجیتال هند با 46 درصد سهم بازار تبدیل شدیم، تصمیم گرفتیم که چیستی، چرایی و چگونگی پرداخت‌های دیجیتال در هند را ارائه دهیم.
PhonePe Pulse پنجره‌ای است به دنیایی که هند چگونه با روندهای جالب و تجزیه و تحلیل عمیق بر اساس داده‌های ما که توسط تیم PhonePe جمع‌آوری شده است، معامله می‌کند.

1 پسندیده